Boya Badana Hizmetleri

Birçok boya ve dekorasyon firması her geçen gün yeni ve farklı özelliklere sahip ürünler geliştirmekte ve bizlerin hizmetine sunmaktadır. Bu ürünleri genel olarak aşağıdaki alt başlıklarda toplayabiliriz. Fakat size en uygun çözüm için bizden fikir alabilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • İç cephe duvar boyası
  • Dış cephe boya, badana
  • Alçı, sıva duvar onarımı
  • Çerçeve, kapı ve doğramaların boyanması

 

Yağlı Boya

Sentetik esaslı, parlak sonkat boyadır. Her türlü iç ve dış cephe metal ve ahşap yüzeyler ile betonarme yapı elemanlarının korunabilmesi ve dekoratif görünüm kazandırılması için kullanılan, sentetik (organik çözücü esaslı), parlak sonkat boyadır. Mükemmel yapışma, esneklik, dayanım özellikleri ile yüksek örtme gücüne sahiptir. Saten alçı, macun ve astarlama gibi alt zemin hazırlığı yapılmış her türlü iç ve dış cephe metal, ahşap ve betonarme yüzeylerde, yüzey koruma ve dekoratif görünüm sağlama amacı ile kullanılır.

Saten Boya

Sentetik esaslı, çabuk kuruyan iyi yapışan, kapatma gücü yüksek, dayanıklı, yarı mat sonkat boyadır. Saten, dekoratif renkleri, dayanıklılığı ve silinebilme özelliği ile iç dekorasyon, vitrin, duvar, tavan, ahşap ve metal yüzey uygulamaları için idealdir.

Plastik Boya

En çok kullanılan iç cephe boyasıdır. İç cephe yüzeylerde, duvar ve tavanlarda, eski boyalı yüzeylerde, kireç badanalı yüzeylerde, sıvalı, briket ve beton yüzeylerde kullanılır.

Badana

Kireç ile suyun karıştırılması ile elde edilir. İç cephe dekorasyonu için kullanılır. Yıkamaya karşı dayanıklı değildir.

Dış Cephe Boyaları

Sıva yapılmış her türlü beton, ytong, briket, eternit gibi yapı elemanlarının dış yüzeylerinde koruma, dekoratif ve izolasyon amaçlı olarak kullanılır. Uygulandığı yüzeyde atmosfer koşullarına dayanıklı, esnek ve örtücü film oluşturur. Yağış, nem, güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine, endüstriyel hava şartlarına dayanıklıdır.

Yaptığımız işin en önemli kısmı işimizi temiz yapmamızdır. Evinizin boyasını yaparken eşyaları toplamanıza bile gerek kalmadan, etrafı kirletmeden, boya damlaları ve pisliklerini bırakmadan ustaca boyanızı yapar işinizi teslim ederiz...KOD: BB-020

KOD: BB-019

KOD: BB-018

KOD: BB-017

KOD: BB-016

KOD: BB-015

KOD: BB-014

KOD: BB-013

KOD: BB-012

KOD: BB-011

KOD: BB-010

KOD: BB-009

KOD: BB-008

KOD: BB-007

KOD: BB-006