Özdemir İnşaat DekorasyonÖzdemir Dekorasyon Ankara'daki müşterilerine inşaat malzemeleri satışı ve inşaat dekorasyon konularında hizmet vermektedir.

1990 yılından günümüze edindiğimiz tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile tüm mekanların boya-badana, kartonpiyer, asma tavan, ışık bandı, duvar kağıdı, alçıpan, bölme duvar, banyo tavanı, gergi tavan, seramik & fayans, zemin kaplama, duşakabin, cam balkon, mutfak dolabı imalatı ve tüm tadilat işlerini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Ev, villa, ofis, toplu konut, site, resmi daire, mağaza, cafe & restaurant, hastane, otel ve ihtiyaç duyulan tüm mekanları belli bir ahenk içinde en güzel şekilde tasarlıyoruz.

Kurulduğu tarihten itibaren, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız yönetici ve çalışanlarıyla birlikte bu ilkeye sadık kalarak çalışmalarına aynı hassasiyet ile devam etmektedir.

Deneyimimize ve çalışma prensiplerimize güvenen değerli müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

 

Misyonumuz

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetlerimizi düşürmeyi, verimliliğimizi ve kârlılığımızı arttırmayı, rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi ilkemiz olarak benimsemekteyiz. Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmekteyiz.

 

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe, uzman teknik kadromuz ve kaliteli imalatlarımız nedeniyle tercih edilir bir inşaat dekorasyon firması olarak nitelikli ve büyük projelere imza atmaktır. Bu vizyonumuz gereği;

  • Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek,
  • Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak amacıyla dinamik ve uzman kadromuzun kalitelerini yükseltmelerini sağlamak,
  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir şekilde kullanmak,
  • Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak, sorumluluk sahibi, sektöre pozitif katkı sağlayan bir firma olarak hizmet vermektir.